• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

                        FETHİYE'DE SATILIK DAİRELER

Takvim

3+1 DUBLEKS DAİRELER

     
                   3+1 DUBLEKS DAİRELER

     130 m2'lik bu geniş dubleks konutların 3 yatak odası mevcuttur. Bunlardan teras kattaki çok büyük bir suit daire şeklinde dizayn edilmiştir. Bu katta büyük bir yatak odası geniş küvetli bir banyo, ve çok hoş manzaralı geniş bir teras balkonu mevcuttur.
     Bir alt katta ise geniş bir salon, amerikan açık mutfak, 2 yatak odası ve ikinci bir banyo WC mevcuttur. Ayrıca yine bu katta havuzlara ve iç bahçeye bakan kahvaltı ve yemeklerinizi yiyebileceğiniz, kahve ve çaylarınızı yudumlayabileceğiniz geniş bir balkon bulunmaktadır.
     Bu geniş konutumuzda 6 kişi rahatça tatil yapmaktadır. Ayrıca salonda 7. kişi için de ilave yatma imkanı vardır. Ancak ilave kişi için günlük 30 TL ek ücret alınmaktadır. Unutmayınız ki her bir ilave kişi ve hatta küçük çocuklar bile elektrik, su, tüp gaz, sıcak su, temizlik, çamaşır  vs gibi ilave masraflara sebep olmaktadırlar.
     Bu lüks dubleks dairenin geceleme ücreti 6 kişi için 600
 TL'dir. Elektrik, Tüp gaz, su, temizlik ücreti müessesemize  aittir. 15 günü aşan konaklamalarda ara temizlik tarafımızdan yaptırılır. 500 TL Hasar Depozito ücreti vardır. Misafirlerimizin istemeden verdikleri zararları karşılamak üzere alınmaktadır. Ancak  konutlarımızda herhangi bir zarar olmadığı takdirde tatil bitiminde misafirlerimize aynen geri iade edilir. 

     Rezervasyon için toplam ücretin 1500 TL' sı banka hesabımıza havale edilir edilmez  rezervasyon kesinleşir. Toplam ücretin kalan kısmı ve depozito ücreti ise konuta ilk yerleşme günü ödenir.
     Girişler saat 14.00'de, çıkışlar ise en geç saat 11.00'de gerçekleşmek zorundadır. Sizlere şimdiden iyi tatiller dileriz.

         

              


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.81788.8531
Euro10.345310.3868
Hava Durumu
Saat