• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

                               FETHİYEDE YAZLIK

Takvim

2 1 DAIRELER

          
         BAHÇE KATI (2+1) DAİRELER

          Bahçe katı (2+1) dairelerimiz 2 yatak odası, geniş bir salon, amerikan mutfak, havuzlara ve iç bahçeye bakan bir verandası mevcuttur. Bütün odalarında ve salonunda güçlü klimaları vardır. Mutfak kısmında gerekli her türlü mutfak aletleri mevcuttur.
    24 saat devamlı sıcak su  mevcuttur.
         Bu dairelerimizin gecelik yani günlük fiatı 250 TL'dir. Bu fiata Elektrik, tüp gaz, temizlik ve su ücreti dahildir.
     Havuz başında kullanmak ve güneşlenmek için 2 adet şezlong ve güneşten korunmak için büyük güneşlik, şemsiyelerimiz  her daire için ayrı ayrı kullanıma hazırdır.
      2+1 konutlarımız 2 yatak odalıdır ve 4 kişiliktir. Salonumuzda ise 5. kişi için konaklama  imkanı da vardır. Ancak 5. kişiler için ilave 25 TL ücret alınmaktadır. Yazlıklarımız en az  5 gün için kiralanmaktadır. 5 günden daha kısa süreli kiralama yapamıyoruz.
       Depozito ücreti 300 TL'dir. Bu ücret konutlarımıza misafirlerimiz tarafından istemiyerek verilen zararların telafisinde kullanılır. Hiçbir zarar söz konusu olmadığı takdirde bu ücret çıkışta aynen geri ödenir.
       Rezervasyon için  banka hesabımıza toplam ücretin 500 TL'sı  havale edilir edilmez kesin rezervasyon gerçekleşir.. Toplam ücretin kalan kısmı, hasar depozito ücreti ile birlikte misafirlerimizin konuta yerleştiği ilk gün ödenir.
     Girişler saat 14.00'de, çıkışlar ise en geç saat 11.00'de gerçekleşmek zorundadır.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Saat